| LoveHHHHH a întrebat:

Salut,mi-am instalat acum putin timp windows 8 pe un laptop(nou).Si acum nu ma pot conecta la internet, am un router care functioneaza 100%, merge sa ma conectez pe telefon deci nu e problema la router...dar pe laptop nu stiu cum sa dau sa caute reteaua wi-fi sa ma pot conecta...am cd cu driverele la windows, dar nu stiu care trebuie instalat de acolo pentru asta.
Astept raspuns!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza-i exact toti driverii de pe acel cd, si incearca dupa aceea sa te conectezi la o retea wi-fi. Daca nici asa nu merge, problema nu vine de la laptop, ci mai degraba de la router.