| andrei1555 a întrebat:

Mi-am instalat camera si videoimpression 1.6 si imi zice cannot find vfw driver.Cum sa fac sa mearga? Dau fundita

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau (cum te-o chema) dar nu am camera dar are o prietena de-a mea si poate stie ea cum a-i putea s-o faci sa mearga. Daca vrei iti dau adresa ei de e-mail;
Adresa: larysa_movie. Succes!

| andrei1555 explică:

Am uitat sa zic ca am xp 2000

| alinutz3 a răspuns:

Ai dat clik dreapta pe my computer si dai manage si dai acolo unde se instaleaza camera si instaleaza drverul atata tot incerca!