| DanY3L2002 a întrebat:

Mi-am instalat de curand windows 7 si nu imi merg castile
Cand bag mufa in jack, nu se aude in casca nimic.Am avut windows xp si imi mergeau.
Ce pot face? Va rog foarte expliciti sa fiti.

Funda mareee!

5 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Instaleaza un dgriver audio ala care il instalai pe xp ca sa iti mearga

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Iţi explica cei de la Microsoft ce nu ai facut bine http://windows.microsoft.com/......sound-help ca te-am ajutat.

| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Se poate ca calculatorul tau sa fie ceva mai vechi si sa nu suporte pre bine noul sistem. In cazul in care windows 7 merge bine, se poate ca jackul sa nu mai functioneze. Incearca sa iei legatura cu un inginer sau reparator.

| manea101 a răspuns:

Poate ca nu ai instalat driver-ul, spune-mi ce placa de baza ai si te voi ajuta.