| downloadjocurionline a întrebat:

Mi-am instalat Eset Smart Security 8 si pana sa-l instalez pc-ul se misca foarte bine, am vazut ca imi folosea din RAM 1, 700 MB, adica vreo 1GB-și 700MB, e de la RAM de mergea greu, nu? Daca cumpar inca 2 GB RAM, ca eu am 2GB-Ram si fac 4GB se va misca bine cu tot cu Eset? Daca nu, ce antivirus imi recomandati?

4 răspunsuri:
| TMAIGL a răspuns:

Microsoft security essentials Îl găsești imediat pe google free cel mai bun antivirus

| K0sti a răspuns (pentru TMAIGL):

Poate cel mai prost! Inainte de a da faturi, pune mana si citeste!

| TMAIGL a răspuns:

Și nu ar strica încă 2 gb ram

Răspuns utilizator avertizat