| opopop a întrebat:

Mi-am instalat pe telefon un joc de 1, 64gb. Dupa ce am dezinstalat-o nu am primit inapoi toata memoria. Inainte de instalare am avut 5gb si ceva, iar dupa instalare am avut undeva la 4, 07gb. Dupa ce am dezinstalat jocul aveam decat 4, 28gb liberi.
De ce se intampla asta si cum pot sa recuperez inapoi acel gb?

2 răspunsuri:
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Poti fiindcă acel spatiu a ramas inca ocupat. Exista aplicatii care îți curata locul acela ocupat. 360 security etc. Eu am instalat direct aplicatia pe tel dar e in setări happy dar cu 360 security o sa îți stearga toata memoria. Funda?

| opopop explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Unde o pot gasi in setari?