| christian90 a întrebat:

Mi-am instalat win10 pro 32biti pe in notebook Acer travelmate b113, am reusit sa instalez majoritatea driverelor dar nu si cel pentru Bluetooth.Am intrat pe site-ul Acer,am folosit codul acela snid,am gasit un driver Bluetooth dar tot nu-mi merge, Ce alta solutie stiti?

1 răspuns:
| ElSueno a răspuns:

Salut! Descarca Drive Booster ( http://www.iobit.com/en/driver-booster.php ) si el iti va face automat update la toate driverele. Il folosesc de 1 an si nu m-a dezamagit niciodata.