| cocp a întrebat:

Salut mi-am loat un pc si e mini si are placa video de 512 si eu as vrea minim de 1 gb da n-are vga sa explic are doar doua un conector sub 16 pini si unu hdmi si nu stiu unde as putea gasi.
Se numeste ati radeon hd 5450 de 512 sper sa ma ajutati
Si scuzati daca am gresit sant de pe tel si e varza

4 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Ce? explica frate calumea adica tu vrei placa de 1 g? ce naiba are legatura 16 pini sau hdmi ca nu inteleg? vrei placa pentru sistemul ala mini? pai trebuie sa se potriveasca cauta pe net( fiindca nu ne-ai dat tu pc) firma producatoare placa de baza si daca sunt placi video compatibile data viitoare explica mai bine.

| sltlp a răspuns:

Despre ce pc este vorba? Ce placa de baza/sursa/cpu ai?

| DeyCj a răspuns:

Despre ce pc e vorba?; contează deoarece sunt modele miniITX ce sunt făcute cu componente de laptop, sau unele ce nu au slot pentru placa video.Succes

| cocp explică:

Ce vreau sa explic este ca am un pc mini arata asa http://imgur.com/X4El0bM se nunmeste ceva de genu Acer machines el1850