| Blondu_Pawl_1994 a întrebat:

Mi-am luat acum câteva luni un laptop nou, Lenovo Ideapad 510 și de cam câteva zile de aude un zumzăit când ascult ceva la difuzor, fie muzică de fundal, fie winmap.
Țin să menționez că am dezinstalat și apoi instalat driver-ul de la placa audio.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa-l duci in garantie, am avut suficiente probleme cu marca de laptopuri Lenovo, care sunt foarte praf din punctul meu de vedere, asa ca ai grija sa ti-l faca cum trebuie, de unde l-ai luat, ai si garantie!

| Blondu_Pawl_1994 explică (pentru anonim_4396):

Am garanția, doar că am atâtea date in el...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blondu_Pawl_1994):

Asta este problema a 2-a, faci rost de un hdd extern si-ti salvezi datele, pentru ca ti-l trimit la depanero am impresia, si s-ar putea sigur sa ti-l reformateze.