| Marian_Olivian_1998 a întrebat:

Salut, mi am luat acum o luna un s8 si imi apare o eroare cand si cand ca portul usb este ud dar este complet uscat, l am uscat si cu feeonul, ce sa fac? sa fie de la folia pusa pe el? e folie simpla

1 răspuns:
| JessJessie a răspuns:

Exista mai multe posibilitati:
1. Telefonul tau are o eroare de sistem (un bug) care face ca telefonul sa iti tot trimita notificarea asta. In acest caz iti recomand sa iti resetezi telefonul la setarile din fabrica. Daca nici asta nu functioneaza inseamna ca ai primit un model defect si ar fi bine sa il duci inapoi de unde l-ai cumparat cu garantia si problema se rezolva.
2. Poate ai ceva blocat in portul usb si cu uscatorul nu merge sa il indepartezi. Incearca aspiratorul. Dar totusi cred ca este o eroare de sistem.