| MG_Gabi_2002 a întrebat:

Salut,mi am luat de curand o plasma Panasonic de mers merge dar nu stiu cum sa i bag canalele astea de ex antena 1, pro tv,etc etc.Imi puteti spune cum fac Plasma e Full HD, 3D full hd

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica sa le bagi? Sa le cauti sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai hai sa ne hotaram ca de mintit o fac multi pe aici, da-mi modelul exact al tv-ului, ca nu are cum sa fie full hd, 3d full hd, serios acum, zi-mi modelul exact si sa vad daca este vreo diferenta de instalare a programelor.

| MG_Gabi_2002 explică:

Unde gasesc unde scrie ce model e

| MG_Gabi_2002 explică:

Este Panasonic, modelul TX-P42STW50 Dau funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru MG_Gabi_2002):

Plasma ta e putin cam necunoscuta de site-urile romanesti, instalarea se face din meniu, sistem, programe/instalare, se selecteaza cablu nu satelit sau antena, se selecteaza operatorul care este in lista, sau daca nu este operatorul de cablu tv la care este abonat, dai altele, si dai cautare canale doar digitale nu si analogice sau si cele radio, astepti pana cauta, si gata.