| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat de curand un Nokia lumia 710 ce foloseste ca sistem de operare Windows Mobile 7.5(Mango) si am descarcat cateva aplicatii cu pc-ul de pe net si am incercat sa le pun pe el cu programul cu care incarc si muzica sau videoclipuri pe telefon, imediat am constatat ca nu pot pune. Stie cineva cum pot pune jocuri luate cu pc-ul de pe net in Nokia lumia 710?

2 răspunsuri:
| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Opi daca ai instalat driverele pentru usb intri in setari dai la wierless si retzea sau cauti ceva gen USB OBTIUNI intri acolo si dai pe start usb nu stiu ce si dupa bagi cablu si se conecteaza

| Means_Red_Tyby_1987 a răspuns:

NU este adevarat ceea ce a spus dement copil1998 am si eu acelasi telefon ca tine si inca nu se pot pune jocuri de pe calculator pe telefon jocurile deocamdata se pot lua decat dupa marketplace dupa telefon dar cele mai multe si mai smechere sunt pe bani...cat despre muzica si video ele se pot pune dupa calculator cu ajutorul unui program zune