| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut,mi-am luat Placa video Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB DDR5 128-bit,se descurca excelent, dar are o singura problema...in fifa 14 se misca prost,inainte aveam o placa video ati radeon hd 3450, si,surprinzator,se misca mai bine ca asta...Am facut update la driveredegeaba Stiti ce pot face, va rog!

2 răspunsuri:
| Anomaly a răspuns:

Nu depinde numai de placa video, ci si de procesor. Poate nu ai procesorul destul de performant pentru a rula FIFA 14.

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Anomaly):

Daca pe cealalta placa video a mers bine cu acelasi procesor...