| alyalynutz a întrebat:

Mi-am luat recent un mouse Nemesis Kane Pro (cu tot cu tastatura) si cand am bagat mouse, mi-a mers 5 minute dupa nu mai mergea, click stanga dreapta rotita mergea dar senzorul nu, am incercat am sters suprafata (biroul) nu am mouse-pad, am schimbat porturile, alte drivere, tot, si dupa am dat cu mouse pe monitor(suparafata monitorului fiind alba)si mergea, am dat pe o imagine neagra si nu mergea dar pe imaginea alba da.
Ce se poate face? sa-mi iau un mouse pad alb sau ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi la compania de unde l-ai cumparat si sa il schimbi.

| alyalynutz explică (pentru anonim_4396):

Il am din Anglia primit cadou.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alyalynutz):

Incearca te rog pe alt calculator, laptop. Vezi cum merge.