| mariusinho998 a întrebat:

Salut mi-am luat un Asus x550c si de exemplu pe f11 si f12 este volumul sau f5 si f6 luminozitatea si nu functioneaza nici cum. care e problema?

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Pe tastatura, pe langa tastele ctrl, alt din partea stanga de obicei, ai o tasta pe care scrie "fn". Apesi pe "fn" si "f-uri" simultan pentru a modifica ce ai nevoie.

2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Du-te la un centru specializat in telefoane sa ti-l repare. Daca ai garantia e peerfect.winking

| gmbod1 a răspuns:

Pai nu sunt "deschise" din setari te-ai uitat ca trebuie sa fie disable pe unde... daca nu du-te la un specialist si gata