| Popusoi_Alexandru_2000 a întrebat:

Salut mi-am luat Un laptop HP, Laptop HP 250 G5 cu procesor Intel® Core™ i3-5005U 2.00 GHz, Broadwell™, 15.6", Full HD, 4GB, 128GB SSD, DVD-RW, AMD Radeon™ R5 M430 2GB, Free DOS, Silver, a costat 2000 lei imi puteti sugera niste jocuri bunicele pentru el.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mare greseala...

| Popusoi_Alexandru_2000 explică:

De ce e mare greseala?

| Popusoi_Alexandru_2000 explică (pentru K0sti):

De ce?

| K0sti a răspuns (pentru Popusoi_Alexandru_2000):

Pentru ca la banii aia iti faceai un calculator pe care chiar puteai sa te joci, ca numai jocuri aveti in cap! Cu laptopul ala sa nu-ti faci mari sperante...