| fischer3 a întrebat:

Mi-am luat un monitor nou, dar am am laptop. Vreau sa il pun deoparte, dar nu stiu daca e in regula sa il tin pe jos, in picioare. Va sta pe lateral, sprijit de masa. E ok? Pot avea probleme cu el?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca il pui inapoi in pachetul lui original nu vei avea nici cea mai mica problema cu ea chiar si peste 100 de ani big grin

| AlexDFY a răspuns:

Poti sa conectezi monitorul la laptop, si sa ai 2 ecrane, cel al laptopului si celalalt monitor.Asta daca stai la birou, ca in pat nu stiu cum ai putea.
Oricum, pune l in cutia in care a venit, undeva mai jos, sa nu cada.