| RusescuO a întrebat:

Salut, mi-am luat un mouse de gaming de la Genesis GV44 Wireless si nu stiu sa il pornesc, ma ajutati careva?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Orice mouse sau tastatura pe wireless trebuie sa aibă un stick care trebuie tinut continuu in usb-ul de la pc.
Fără stick-ul acela nu merge.

| anonimg a răspuns:

Sau poate mouse-ul are bateria descărcată. Ori se reîncărca bateria ori se pune alta.

| alexboss2020 a răspuns:

Baga usb-ul acela de la mouse care a venit in cutie in PC ca sa mearga daca nu e in cutie posibil cand deschizi capacul la mouse sa fie chiar acolo!

| RusescuO explică (pentru alexboss2020):

E ok, am incercat prima data pe PC, in laptop, unde vreau sa-l folosesc merge fara alte configurari

| RusescuO explică:

E nou, azi l-am scos din cutie si bateria era boua, nu are nici un buton de oprire, pornire si nu stiu cum sa il fac sa mearga

| RusescuO explică:

@SuperiorDivision imi pare rau ca tu iti rezolvi problemele facand pauze de la pornhub