| anonim_4396 a întrebat:

Salut mi-am luat un mouse nou.L-am incercat la toate porturile si din fata si din spate si nu merge dar led-ul se porneste.Cred ca este de la drivere pentru ca in bara de jos zice ca nu s-au instalat bine driverele ajutor plz.

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Zice treaba asta deoarece nu a "citit" mouse-ul.
Problema e de la mufa de la mouse. Nu face contact bine.
Incearca cu alt mouse ar trebui sa mearga.
Daca nu merge nici cu alt mouse poti incerca dar nu cred ca e de la driver sa instalezi Slim Driver si iti v-a gasi driverul daca nu e instalat. Bafta.

| anonim_4396 explică (pentru FlorinCiokan):

Cu alt mouse merge dar la alt pc merge o sa incerc cu slim driver