| PoisonJuke a întrebat:

Mi-am luat un sistem de boxe 5.1 pentru calc, dar am o mica problema: Cand ascult pe net(ori care site) muzica subwoofer-ul nu functioneaza(adica basu normalhappy ). Aveti vreo idee ce sa-i fac? Multumesc!

9 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Trebuie sa faci si niste setari la placa de sunet a PC-ului.

| Nestle a răspuns:

Center-ul ti se aude?

| PoisonJuke explică:

Daca zici mai detaliat si merge atunci ai o funda.

| PoisonJuke explică:

Pai am iesire 3. 1 dar toate boxele is legate de subwoofer si ala are 3 fire care se baga in calc.

| PoisonJuke explică:

Ma scuzati am uitat sa mentionez, basu merge bine daca ascult pe winamp sau media player, etc dar doar pe net nu.

| PoisonJuke explică:

Hmm nestle acum ca zici vad ca se aud doar alea din fata si din spate iar centerul si subwooferu nu

| PoisonJuke explică:

Hai no numai are nimeni idei?

| PoisonJuke explică:

Hmm, am gasit mi-am scos de pe net SRS audio sandbox dar mersi ori cum de ajutor, pentru cei care mai au problema asta ii rasp. Salut

| n13 a răspuns:

Depinde si ce iesire ai din pc. daca ai iesire 5. 1 e ok.trebe setat placa de sunet daca ai iesire 2. 1 atuci trebuie legat altfel boxele si va merge.