| anonima_2511 a întrebat:

mi-am luat un telefon nokia N71, de la o persoana(nou)dar fara nimic(incarcator, card, etc)trebuia formatat... l-am formatat cate 12 ore de 3 ori, dar prima data cand era la formatat l-am scos pentru 2 minute din priza.nu ma tine bateria nici 2 ore...de ce?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E strikta bateria...si imi e sa nu fie si Made in China, imi pare rau dar acum cand iei un tel din magazin bateriile sunt formatate de ei nu trebuie sa o formatezi u