| IOSUAspatiuScafariu a întrebat:

Mi-am luat un Xiaomi MI A2 de 128 GB, second, care are un efect la camera ( jumate din poza/video se vede blurat ), pentru care remediu, am găsit pe net că trebuie schimbat modului camerei.
Am comandat camera de pe gsmnet ( pentru modelul meu ), am montat-o și când să o testez, îmi zice camera stoped working. Nu recunoștea nicio camera principala, doar pe cea frontala.
Întrebarea este : de la ce sa fie cauza?
Sa mai încerc cu alt modul de cameră?

2 răspunsuri:
| mitzok a răspuns:

Poate nu ai conectat-o bine.

| IOSUAspatiuScafariu explică (pentru mitzok):

@mitzok Nu e asta.
Am repetat de trei ori "ritualul"... Același rezultat de fiecare data.