| anaana2323242 a întrebat:

Salut.
Mi-am pierdut parola de facebook cum o pot afla? Sunt conectat pe facebook, dar daca ies nu mai pot intra inapoi, pentru ca nu stiu parola.
Nici parola la messenger nu o stiu. Cum as putea sa aflu parola la facebook sau la messenger?
Mentionez ca sunt conectat pe facebook, dar daca ma deconectez nu mai stiu parola sa intru inapoi.
Nu exista un fisier din google chrome care sa-mi arate parola?

7 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Delogheaza-te si da click pe "ai uitat parola:" si gata

| lianaiovan a răspuns:

Ai salvat-o in calculator sau doar o pui zilnic?

| anaana2323242 explică (pentru lianaiovan):

M-am logat mai demult, si asa a ramas..cand intru pe facebook e deja conectat. Parola nu o mai stiu, daca dau log out. nu mai pot intra, ca nu stiu parola.

| Camytza2003 a răspuns:

Te deconctezi de pe facebook si cand vrei sa te conectezi din nou dai pe,, am uitat parola''.La fel faci si la mess. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| anaana2323242 explică (pentru Camytza2003):

Pe mess imi cere intrebarile de securitate pe care nu le stiu. si pe facebook imi zice sa recuperez parola cu ajutorul mail-ului, pe care am pierdut parola.

| Camytza2003 a răspuns (pentru anaana2323242):

Pai atunci nu stiu. Aaaa...mi-am amintit.Cauta pe net cum poti recupera parola de la mess sau facebook.La fel am facut si eu cu un program pe care l-am instalat.

| cristi9c a răspuns:

La Google Chrome merge. intră așa: Setări / jos de tot ai ''Afișați setările avansate'' dai acolo / mai jos o să apară '' Gestionați parole salvate '' dai aici / cauți facebook și dai click pe parola criptată, iar apoi în dreapta o să apară ''Afișați'' dai aici și o să îți arăte parola.