| LegionAnonymous a întrebat:

Mi-am pus niste filme pe telefon (Orange San Remo) nu HD si din toate cele 8 numai 3 au sunet la restul nu le merge sunetul... imi puteti spune de ce? si cum pot gasi o solutie ca sa mearga?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Fisierele video pe care le-ai introdus in telefon folosesc anumite tipuri de codari. Este necesar sa instalezi un video player tert pentru a putea vizualiza corect videoclipurile.

Cu prietenie,
Orange Helper

| horia2012 a răspuns:

Nu ai sunet pentru ca unele filme au sunetul in format AC3 nu MP3.
Instaleaza din google play "mx player".

| LegionAnonymous explică:

Am MX Player