| alexutzaalex95 a întrebat:

Mi-am resetat tableta ALLVIEW VIVA i7G, imi cere ca orice tableta/telefon nou contul Google, eu l-am uitat pe cel care l-am bagat anterior si cu alt cont nu merge, nu ma lasa sa merg mai departe. Stie cineva ce pot face?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

MemoPlus. Sa-ti amintesti parola si sa nu o mai uiti.Parolele sunt facute pentru a fi tinute minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un reset factory.

http://latestnewstech.com/......hones.html

Ti se va sterge orice daat inclusiv acel cont de google. Altfel nu mai poti intra cu alt cont de google.

| MrShadowz a răspuns:

Este destul de complicat, dar trebuie să ai Root la device.
Caută pe Youtube:how to fix not connecting with a Google account on Android.

| Sergiuserr a răspuns:

Da