| DaTsIk a întrebat:

Salut,mi-am schimbat azi telefonul, am un OnePlus 8 pro și când dau să închid toate aplicațiile gen să dau close all unele sunt blocate și ca să le pot șterge trebuie să le dau deblocare și abia după se șterge din fundal... știe cineva de ce?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca le inchizi asa e mai greu sa afiseze notificari dupa. Eu cel putin asa pateam cu whatsapp si mesenger. Si probabil au pus ei o functie ca sa ramana pe fundal.