| Shikated a întrebat:

Salut, mi-am schimbat sursa la pc si nu mai am sonor, boxele sunt bune si am si driver-ul, ce poate fi?

6 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Sigur nu ai miscat altceva? Eventual placa de sunet (daca exista) sau cablurile care duc la panoul frontal in cazul in care boxele sunt conectate la acesta.

| mudokins78 a răspuns:

Vezi ca si eu am facut greseala asta! cand am schimbat sursa la pc am miscat fara sa vreau placa video si nu mai stiu ce pe acolo, am verificat sa fie toate placutele alea bine infipte la locul lor, ia vezi.

| Shikated explică (pentru mudokins78):

Am verificat mufele tot nu am sunet doar bazaie

| mudokins78 a răspuns (pentru Shikated):

Dezinstaleaza de tot driverul de sunet și windowsul îţi va reinstala driverul.

| Shikated explică (pentru mudokins78):

Tot nu merge

| mudokins78 a răspuns (pentru Shikated):

Ai încercat de exemplu și cu telefonul la boxe? Dacă da, atunci încearcă driverpack online, e cel mai bun.