| UserDeTpu a întrebat:

Mi-am schimbat windows-ul acum 2 zile si intampin o eroare de fiecare data cand dau Shut Down, mai exact imi da bluescreen mereu. Dupa ce pornesc iar pc-ul imi da eroarea asta : "windows recovered from an unexpected shutdown". Am incercat tot felul de rezolvari pe net si niciuna nu a mers. Vreo idee?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă apare doar la shut down și nu te deranjează, las-o așa. Apare și la mine la laptop și nu mă supără cu nimic, apăs butonul și gata