| SkillFull a întrebat:

Salut.Mi-am sters recent din greseala contul principal de Instagram, pentru ca am vrut sa imi sterg un cont vechi pe care nu il foloseam, dar in loc sa il sterg pe ala, mi-am sters contul principal.Am vreo sansa sa imi recuperez contul? Nu cred ca e cea mai clara intrebare dar mersi oricumhappy

3 răspunsuri:
| Cutezătorul4k a răspuns:

Esti sigur ca ti ai sters contul principal? Sau doar l ai dezactivat? Daca l ai dezactivat uita te pe email

| SkillFull explică (pentru Cutezătorul4k):

L-am sters de tot, am facut altul intre timp, mersi oricum

| slayermortal a răspuns:

Nup. Doar sa faci unul identic eventual