| ionuttt11 a întrebat:

Salut mi-am uitat modelul de deblocare la tableta serioux s 101 tab si nici contul de goole nu il mai stiu.va rog ajutati-ma.Dau funda

7 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Ai buton de resetare pe spatele tabletei. ia o scobitoare/un pix si apasa acolo

| ionuttt11 explică (pentru pbsolver):

Sa apas cand este inchisa sau cand este deschisa

| pbsolver a răspuns (pentru ionuttt11):

Nu are importanta

| pbsolver a răspuns (pentru ionuttt11):

De preferat deschisa

| ionuttt11 explică (pentru pbsolver):

Il apas se inchide, o deschid la loc dar nu se reseteaza

| Anonimul23 a răspuns:

Daca le-ai uitat poti sa urmezi doi pasi : 1. Iti stingi tableta si din controalele power + home + volume up si o restartezi de acolo.
2. Ii schimbi softu dar daca e in garantie iti recomanda sa nu o faci ca sa nu iti pierzi garantia.

| ionuttt11 explică (pentru Anonimul23):

Care este butonul home poti sa imi dai mai multe detalii