| TicanAlexandru a întrebat:

Mi-am uitat parola de Facebook și aveam autentificarea cu doi factori activa și mi-a scos automat nr de telefon de la recuperăre cont pentru că am activă doi factori. Solutia ar fi să gasesc parola ca sa ma pot conecta si sa dezactivez functia 2 factori ca sa pot avea iar nr de tel in caz că uit iar parola.
Ajutati-ma sa imi recuperez parola, sa sparg contul sau ceva atata timp cat contul nu are setat nici nr, nici adresa de recuperare parola...
Poate a mai intalnit cineva problema asta

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

Salut!
Conecteaza-te cu buletinul.
Si nu, nu fac misto.
https://ro-ro.facebook.com/help/contact/183000765122339
tasteaza,, confirma-ti identitatea cu Facebook" pe google si te duce la link-ul de mai sus, nu recomand sa incarci poza de buletin in cel pus de mine, nu ca ar avea ceva, insa mai bine gaseste tu pagina, prevad ca iti va mai folosi.
data viitoare vezi sa nu-ti uiti si capul!: )) cu placere!

| TicanAlexandru explică (pentru DanielPH):

Mersi,Daniele! Si jos la " Email sau nr de conectare" pun id-ul de conectare la cont, dar emailul meu in caz ca ma contacteaza cineva unde il pun? laughing

1 răspuns: