| Vespuci a întrebat:

Mi-ati putea recomanda un telefon? Bugetul este de 900-1000 lei,stiu,nu este prea generos,dar nu sunt prea mofturos, vreau doar o baterie care sa tina bine si o camera pe spate buna.Nu ma joc pe el,singurul joc pe care l-as juca este Clash Royale, vreau doar sa stau le YouTube fara frica ca din minut in minut bateria ma va lasa.

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

J3 sau j5 in functie de pret

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Sincer nu te mint are baiatul meu j3 deci fotocamera e impecabila daca ma crezi