| dominyksk a întrebat:

Salut mi s-a spart contul de steam + id mess cum imi pot recupera steamul tinand cont ca... am cumparat jocu de pe computer games si cartela pe care a fost activat jocu imi scrie respins de retea sad pot recupera steamul folosind numarul de telefon?

Răspuns Câştigător
| sakki a răspuns:

Da, intri pe support.steampowered.com
Intri pe forum si dai la Hjacked account sau ceva de genu Scrii in engleza cum ti s-a spart contul etc apoi scrii ca numarul de pe care ai cumparat jocul este xxxxxxxxxx sau scrii CD KEY sau amandoua daca nu te descurci da add la yonu7zz28_cr7

| dominyksk explică (pentru sakki):

Mie nu-mi merge mess da-mi add pe skype klaus.dominyk

1 răspuns: