| Anonimul2k188 a întrebat:

Salut, mi s-a stricat laptop-ul si as dori sa iau hard-ul din el, intreabarea este:
Mai ramane salvat ceva pe hard?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu este hardul cel stricat atunci gasesti pe el tot

| ywar a răspuns:

Poti scoate hard-diskul si sa il pui pe un calculator cu utilitar de testare si sa astepti verdictul. Cei de la Seagate parca au ceva utilitare si pentru HDD de laptop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acel HDD nu este defect, fisierele sunt acolo si le poti gasi intacte si se pot accesa si de pun un alt calculator.

Problema este urmatoarea, nu-l poti folosi sa pornesti un alt calculator pe el folosindu-te de sistemul de operare instalat, al folosesti ca "sclav"

| HoTSaucE a răspuns:

Daca nu este hardul acela care s-a stricat ramane tot ce ai avut pe el.