| TheHappyJoint a întrebat:

Mi se blocheaza calculatorul mai mereu. Nu pot instala jocuri ca se blocheaza si imi da erori... Am reinstalat windowsul, iar calculatorul nu se incalzeste prea tare. Cand il pornesc trebuie sa dau de mai multe ori restart ca se blocheaza. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

O curatire de praf+defragmentare+optimizare...
Vezi ce ai in start up si renunta la prg inutile.
http://www.piriform.com/ccleaner
Reinstaleaza win

| puscahoreangaion a răspuns:

Schimba placa video sau ti-as recomanda daca nu te pricepi sa o faca cineva de specialitate!

| Perfect1T a răspuns:

Nu nu baieti.Ii se blocheaza si cand nu e in jocuri.Verifica temperatura procesorului si a componentelor celalalte.

| YokiSuzi a răspuns:

Placa video e defecta ツ