| glasx a întrebat:

Salut, mi se da shutdown la windwos(10) dupa o ora dupa ce l-am aprins, intruna din ce cauza poate fi si cum as putea sa-l repar?

3 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Poate fi pastatermoconductoare de pe procesor, o poti schimba destul de usor pc-ul face asta cand atinge o anumita temperatura si se opreste sa nu se topeasca iti recomand sa mergi la un service cu el

| glasx explică (pentru LittleBugsBunny):

Ok dar cum naibi pot sa duc o cutie de metal cu mine in asa fel incat sa nu se strice vre'o piesa spre drumul catre drumul spre reparator?
specific ca nu am masina personala

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru glasx):

O pui intr-o plasa de genu kaufland din alea mari de rafie