| Simona0z a întrebat:

Mi se face ecranul de la telefon in dungi,imi apar dungi verticale albe apoi orizontale care se tot misca,sau doua dungi,albastre si galbene, se schimba culorile singure pentru cateva secunde. Face exact ca si TV-ul cand se strica, cand se ia semnalul.Si abia mai vad sa umblu pe el,isi mai revine din cand in cand dar apoi iar apar liniile sau un alb transparent peste ecran.
Nu prea stiu sa descriu problema,a inceput sa-mi faca asa de azi dimineata, nu ajuta vreun restart sau sa scot bateria
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BodoBog a răspuns:

Nu este din telefon, problema este cu display-ul care te lasă. Du-te și vorbește de un display, te costă vreun milion. Sunt sigur că asta este problema pentru că am pățit-o la plasma calculatorului meu, făcea niște dungulițe într-o parte apoi s-a umplut tot de dungi. Baftă!