| Marian_George_1997_3dh2 a întrebat:

Mi se intrerup filmele cand ma uit online la ele,le las sa se incarce,si tot asa, am incercat pe mai multe site-uri.Trebuie instalat ceva?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie verificat intreg sistemul, de la calculator pana la viteza internetului.
Cheama un specialist sa verifice, poti apela si la baietii de la furnizorul tau de internet.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Trebuie sa instalezi o extensie adblock, poate reclamele iti fac probleme. s-au ai internet de mica viteza(ceea ce nu cred). ori ai virusi pe acolo si trebuie sa reinstalezi windows(ceea ce cred)... la ce furnizor esti abonat pentru. internet?