| anonim_4396 a întrebat:

Salut, microfonul meu de la casti a luat-o razna. Intr-o zi vorbeam cu niste prieteni pe skype, si maine zi nu ma auzeam deloc, doar un bazait incontinuu, doar daca tipam ma auzeam, dar foarte incet, si cu o voce robotica, microfonul l-am dat la 100% si degeaba, am dat update la driverele de sunet, am pus microphone boost la 30 db, doar bazaitul se intensifica, vocea mea deloc...

1 răspuns:
| Reyskate99 a răspuns:

Probabil ti s-a stricat, asta am patit si eu ieri cu al meu :c