| Raul199612 a întrebat:

Minecraft : Cum se numeste modul acela care pot afla unde esti diamonds? Funda+vot

11 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Uite aici un server super din Romania :
play.standardmc.tk

| AlexandruTeodor a răspuns:

Exista un mod numit "X-Ray" si vezi absolut toate minereele din pamant. http://www.minecraftforum.net/topic/867079-164-xray-mod/

| Raul199612 explică (pentru AlexandruTeodor):

Am gasit cum il instalez, dar problema e ca eu nu am bin in minecraft, de ce?

| AlexandruTeodor a răspuns (pentru Raul199612):

Ce ai gasit tu, nu functioneaza pentru versiunea curenta. Mai nou se instaleaza un mod asa : https://www.youtube.com/watch?v=tF5RqSE21TU#t=270. Fa exact ca in tutorial si o sa mearga!

| Raul199612 explică (pentru AlexandruTeodor):

Am facut totul, numaica nu imi imi merge sa transfer de la xray in arhiva de la minecraft... le duc pe fereastra de la winrar si nu merge...

| AndreiSaigo a răspuns:

X-Ray.Mai este inca unul numit Diamond Metter.

| Raul199612 explică (pentru AndreiSaigo):

Da-mi te rog skype sau id-ul de mess te rog

| mary1990 a răspuns:

X-ray, dar ai grija pe servare de numeste ca ai hack si ai putea luat ban adica sa nu mai poti intra pe servar câtva timp, cat de grav considera ei ca este

| Pantazi_Ionut_1992 a răspuns:

Eqiuvalent exchange 2

| Florin_Dragan_1984 a răspuns:

Iti trebuie cont premiu pe mc 1.2.5 tekkit