| Mario1999 a întrebat:

Muzica se aude mai bine la Apple iPod decat la un alt dispozitiv daca folosesc aceleasi casti? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RazvanXD21 a răspuns:

IPod touch, nano, shuffle ce o fi ca sunt mai multe modele... poti pune orice casti vrei dar muzica se aude mai tare sau mai incet din cauza castilor nu de la dispozitiv... Funda?

2 răspunsuri:
| Crasmarianu_Vasy_1998 a răspuns:

El are aplicatia " muzica " mai dezvoltat decat la alte casti stai calm nu-i nimica grav app da-mi funda te rog. mersi sper ca team ajutat.

| anusca123 a răspuns:

am auzit ca difuzorul este mai bun dar nu cred ca ar avantaja asa tare asta daca vorbesti de casti!