| SebbyHere a întrebat:

Salut, my friends! De vreo 2 saptamani calculatorul meu are ceva probleme, porneste, spune: " your pc ran into a problem" si dupa intra in automatic repair si se blocheaza acolo, mentionez ca am Windows 10. Daca incerc sa reinstalez Windows-ul, aleg limba, dau "install now" si se blocheaza.

5 răspunsuri:
| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Trebuie sa mergi la service. Ace eroare este egala cu bluescreen-ul de pe Windows 7. Ceva ti s-a stricat.

| SebbyHere explică (pentru Spl1tS3c0nd):

Sa fie oare hard-diskul?

| Spl1tS3c0nd a răspuns (pentru SebbyHere):

Posibil sa fie hard disk-ul din moment ce calculatorul porneste.

| Razvan19200 a răspuns:

Instaleaza win 7

| SebbyHere explică (pentru Razvan19200):

Asta am incercat si nu merge.