| BebeSergio a întrebat:

Salut, niciodata nu am avut noroc la castile de telefon. Am avut inclusiv o pereche de beats care mi s-au stricat cam in 2 luni. As vrea sa imi recomandati niste casti de telefon bune si rezistente pana in 100 lei, maxim de maxim. Ca genuri muzicale ascult mult rap si trap. Deci as prefera cu un sunet clar, izolare fonica buna si un bass bunicel. Multumesc!

3 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Cauta ceva Sennheiserwinking

| ΣηJΦY a răspuns:

Nu gasesti niste casti chiar foarte bune pana in 100 de lei.Incearca sa te uiti la modele de casti Sony, stiu ca aveau ei niste casti cam la 130 de lei decente, insa nu mai stiu cum se numea modelul.

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Sennheiser desigur!