| DoodyAlexx a întrebat:

Nu de mult mi-am facut un abonament rds rcs la internet. Totul este bine si frumos pana ma conectez cu tableta la wifi (sau cu telefonul) ca trebuie sa astept 5 minute sa se incarce pagina de facebook, youtube, magazin play, twitter etc. Tot ce tine de aplicatie de tipul asta merge extrem de prost. Nu cred ca este de la router deoarece aplicatia speedtest imi da un rezultat bun iar pe aplicatia celor de la twitch ma pot uita la source. Repet aceleasi probleme le am si pe telefon doar la aplicatiile mentionate mai sus. Pe chrome cand navighez merge flawless. Rog pe cine a avut problema asta sa ma ajute. Multumesc.

1 răspuns:
| Justtellme a răspuns:

Probabil ca viteza internetului nu este suportata de tableta (viteza internetului este prea mare) thinking