| Deywell4 a întrebat:

Nu de mult timp mi-am cumparat niste casti bluetooth I7Tws true wireless earbuds, casca dreapta am pornit-o dar cea stanga nu mi s-a deschis...la incarcat doar casca dreapta lumina culoarea rosie dar cea stanga nu, oare o mai pot face casca stanga?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Din pacate e un defect de fabricatie foarte des intalnit la aceste modele. Cel mai ok e sa le faci retur sau sa ceri alt produs diferit. Prietena mea a facut retur la o pereche si a primit una la fel cu exact acelasi defect.