| Dontforgettosmile a întrebat:

Nu imi merge bine internetul pe laptop! Numa Youtube merge si rezultatele de cautare pe google. In rest nu se incarca niciun site, zicand "Acest site nu poate fi accesat. A raspuns prea tarziu...". Laptopul este conectat la aceeasi retea wifi ca si telefonul, dar pe telefon imi merg toate care necesita internet, fara probleme. Pana acum mergea netul si pe laptop. Niciodata nu a facut asa. Si nimeni nu a facut absolut nicio modificare la setari. Ce poate fi? Am incercat multe chestii si degeaba!

9 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Schimba browserul.

PROBLEMA PERSISTĂ?

Schimbă Windows-ul.

PROBLEMA PERSISTĂ?

Schimbă laptopul.

| Dontforgettosmile explică (pentru missfatadelatara):

Am 3 browsere, chrome, mozilla si explorer. Aceeasi problema la toate 3. Si cum schimb browserul daca nu merge netul?!?

| missfatadelatara a răspuns (pentru Dontforgettosmile):

Închide. Deschide. Laptopul.

Resetează Wi-Fi ul de pe laptop (de prin setările rețelei)

| JustStitch a răspuns:

Daca ai probleme cu Data si ora la Laptop s-ar putea sa nu iti mearga sa intri pe paginile dorite

| Kingdavid66 a răspuns:

Ai schimbat motorul de Căutare? Sau dacă ai Windows 7-8 vezi ca este schimbată data (ceasul)

| Dontforgettosmile explică (pentru Kingdavid66):

Nu am schimbat nimic. Si toate sunt la zi.