| papuciirupti a întrebat:

nu imi merge placa video si vreau sa reinstalez driverele, inainte de aste trebuie sa dezinstalez pe cele vechi din control panel{tot ce scrie cu nVIDIA}? funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| SeReNoo a răspuns:

Reinstalarea windows-ului este sfant.
Muta in repartitia D sau in alta repartitie care o ai unde nu e instalat windows-ul si da-i reinstall. Dupa iti instalezi si driverele si o sa-ti mearga tot fara sa ai probleme a doua sau a treia zi happy
Bafta!

| K0sti a răspuns (pentru SeReNoo):

Nu exista "repartitie D"! Inventati cuvinte? Exista partitie!