| LuciLuciane23wsd3e a întrebat:

Salut nu imi merge sa intru in folder doar cu open si daca apas click pe el imi zice :This file does not have a programa associeated with it for performing this action. Please install a program or, fi one is already installed, create an association in the Default programs control panel. Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| manowar1 a răspuns:

Tradu paginile cu google chrome.sau adauga la mozila:https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/gtranslator/. si ai traducere la pagini