| Anonim0091 a întrebat:

Salut, nu imi merge wifi-ul, am incercat multe dar tot nu reusesc sa-l fac sa mearga.
Cum am procedat Am activat Wi-Fi, apoi am selectat reteaua, am dat Connect si acolo imi scrie Remembered secure with WPAWPA2 PSK apoi am dat dat pe butonul back, si am intrat pe net, si nu imi merge. Merge numai daca activez Data.

Precizez ca am wireless in casa si am incercat sa ma conectez si la modemul primit impreuna cu telefonul, dar nu il gaseste la dispozitive.
Help? happy

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Dupa ce bagi parola cred, trebuie sa dai restart la modem, sau mai bine il scoti din priza aprox 10 secunde apoi in conectezi din nou la reteaua de curent electric.Succes!

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Trebuie sa introduci parola WPA daca vrei sa mearga.

| Anonim0091 explică (pentru WR104):

Unde o gasesc?

| WR104 a răspuns (pentru Anonim0091):

Trebuie sa fie pe spatele modemului asta daca nu ti-a setat parola cel care ti-a instalat modemului.

| Anonim0091 explică (pentru WR104):

Aaa... pai parola aia am bagat-o la wifi.
M-am conectat la wireless dar nu merge netul.

| WR104 a răspuns (pentru Anonim0091):

Dupa ce bagi parola cred, trebuie sa dai restart la modem, sau mai bine il scoti din priza aprox 10 secunde apoi in conectezi din nou la reteaua de curent electric.Succes!

| B8 a răspuns:

Si eu am nevoie de ajutor dau pe tableta activare si nu merge