| Oltean_Tudor_2001 a întrebat:

Salut,nu îmi merge YouTube-ul tot îmi zice ca,, A apărut o problema in timpul redării.Atinge pentru a incerca din nou." Ce pot sa fac că sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Ai Adobe Flash instalat?
Ai toate update-urile pentru.NET Framework?
Ai driverul plăcii video la zi? Dar cel al plăcii de rețea?
Ai încercat să folosești alt browser?
Ai programe mai puțin cunoscute instalate în calculator? Also, știi sigur că nu ești infectat?
Ai încercat și cu alt calculator/dispozitiv? (Se poate să fie de la rețea)
Ții calculatorul în Sleep permanent sau îi mai dai și Shutdown ori invers? Dacă nu îi dai Shutdown sau Restart, se poate să fie cache-ul de vină.
Ai șters istoricul de navigare al browserului? Se poate să fie de la cache-ul strâns, sau de la cookie-uri. Pentru o curățare eficientă, recomand CCleaner (https://www.ccleaner.com/ccleaner/download (în cadrul secțiunii pentru varianta gratuită ("FREE"), apeși pe unul din link-urile cu verde de mai jos, instalezi și deschizi, apasă pe butonul "Run Cleaner" și doar aștepți (este recomandat ca după ce a curățat odată, să-l pui să curețe calculatorul de două ori))).
Ține minte că am vorbit numai în cazul în care problema există la calculator.
Pentru telefon:
Încearcă să ștergi cache-ul.
Dacă nu, reinstalează aplicația.
Dacă tot nu, încearcă să resetezi telefonul la setările din fabrică.