| AdyAdy546y7 a întrebat:

Salut, nu inteleg de ce imi bazaie efectiv in casti(bazait de ala de dupa 1 minut te doare capul, foarte tare!) doar daca dau tot ce tine de microfon pe 0 nu mai bazaie, castile sunt noi cumparate acum o zi(aveam alte casti si facea la fel, ma gandeam ca e de la casti si am luat altele) dar cu astea face la fel, am reinstalt drivere, am resinstalat windowsul, nu mai stiu ce sa fac...

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Poate nu microfonul e de vina ci un auto-playback care-ti reda in casti ce prinde microfonul, in cazul tau zgomot de fond. Ori poate placa audio/placa de baza e defecta, trebuie sa te mai documentezi.